O nas

Dostarczane przez nas rozwiązania powstają w oparciu o najwyższej klasy design i są na wskroś funkcjonalne. Zależy nam, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo i komfortowo zarówno w prywatnych przestrzeniach mieszkalnych, jak i w miejscach komercyjnych, które są siedzibami ich firm i miejscem ich pracy.

W OFD architects zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu architektury i projektowania wnętrz. Wywodzimy się z OFDESIGN – marki, którą w 2010 roku stworzył Oskar Firek. Zmiana naszej nazwy to wyraz ewolucji jaką przeszliśmy: początkowo koncentrując się głównie na wizualizacjach 3d i aranżacjach wnętrz, stopniowo poszerzaliśmy zakres i zasięg naszych usług.  Aktualnie pracujemy nie tylko w Polsce – współpracujemy z prywatnymi inwestorami i deweloperami z Wielkiej Brytanii, Norwegii i Francji.

W pracy stawiamy na twórcze projektowanie. Co przez to rozumiemy? Indywidualne podejście do klienta i dialog z nim, otwartość na nowatorskie rozwiązania oraz świadome odchodzenie od trendów, czy utartych schematów. Kluczowy jest dla nas moment zadowolenia – naszego, a zaraz potem klienta. Nasze projekty wyróżnia dbałość o detale,  minimalizm, funkcjonalizm oraz upodobanie do naturalnych materiałów. Wymagania, możliwości inwestora z jednej strony, nasza ambicja i wyobraźnia z drugiej sprawiają, że projekty, które tworzymy są przyjazne, estetyczne i oryginalne.

O nas
Nasze projekty wyróżnia dbałość o detale, minimalizm, funkcjonalizm oraz upodobanie do naturalnych materiałów. Wymagania, możliwości inwestora z jednej strony, nasza ambicja i wyobraźnia z drugiej sprawiają, że projekty, które tworzymy są przyjazne, estetyczne i oryginalne.
KONTAKT
  • Kraków
  • +48 698 911 282
  • oskar.f@ofda.pl
Ta strona używa ciasteczek. Przeglądając ją zgadzasz się na ich używanie. Ciasteczka zawsze można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.